Информацiя

Гарантія та сервіс

УМОВИ ГАРАНТІЇ

Гарантійний термін експлуатації виробу складає 12-36 місяців при наявності товарного або касового чеку (видаткової накладної) з відміткою про дату продажу, а також правильно заповненого Гарантійного талона та підпису Покупця про прийняття ним гарантійних умов. При невиконанні цих умов претензії по якості виробу не приймаються. Протягом гарантійного терміну власник має право на безкоштовний ремонт виробу, якщо він вийшов з ладу через дефекти виготовлення. 

Право на гарантійний ремонт втрачається в наступних випадках:

ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ

1. Наявність в Гарантійному талоні виправлень, нерозбірливих записів. Якщо на виробі вилучена або пошкоджена ідентифікаційна етикетка, нерозбірливий або змінений серійний номер.
2. Якщо несправності виробу викликані ушкодженнями при транспортуванні, неправильним збереженням, недбалим застосу-ванням, поганим доглядом. Якщо виріб має надмірне забруднення інструмента, як внутрішнє, так і зовнішнє, іржавий.
3. Коли виріб потрапив в гарантійний ремонт після спроб самос-тійного ремонту іабо змащення виробу під час гарантійного терміну (сліди розкриття інструмента, зірвані шліци гвинтів, редукторна голівка встановлена невірно і т.д.).
4. Якщо експлуатація інструменту після прояви несправності не була зупинена і продовжувалась.
5. Несправності викликані незалежними від виробника причи-нами, такими, як перепади напруги електричного струму, явища природи, стихійні лиха.
6. Наявність у середині виробу сторонніх речовин, рідин і предметів, залишки будівельних матеріалів, абразивів, металева та інша стружка і т.д.
7. Якщо є в наявності механічні зовнішні ушкодження (тріщини, вм'ятини і потертості корпуса, пластикових захисних кожухів), а також механічні ушкодження стопорів редукторів, перемикачів режимів роботи перфораторів, молотків, дрилів і лобзиків.
8. Якщо мають місце ушкодження шнура живлення або штеп-сельної вилки, що виникли в результаті багаторазового перегину, механічного ушкодження або при підключенні до розетки з поганим контактом. Сліди дії вогню.
9. Якщо несвоєчасно були змінені швидкозношувальні витратні деталі. Наприклад: щітки, фільтри, мастило, ремені, лампи і т.п., наслідок того виникли несправності виробу.
10. Гарантія не поширюється на оснащення інструмента, витратне приладдя та матеріали (акумулятори, патрони до дрилів, гайки до абразивних і відрізних дисків, цанги, бури, свердла, пильні диски, фрези і т.п.), що було в експлуатації.
11. Якщо пошкодження інструмента пов’язане з застосуванням надмірних зусиль оператором.
12. Гарантія не поширюється на такі види робіт, як регулювання, чищення та інші роботи по догляду інструмента.

БЕНЗОІНСТРУМЕНТ

1. Наявність в Гарантійному талоні виправлень, не розбірливих записів. Якщо на виробі вилучена або пошкоджена ідентифікаційна етикетка, не розбірливий або змінений серійний номер.
2. Якщо несправності виробу викликані ушкодженнями при транспортуванні, неправильним збереженням, недбалим застосу-ванням, поганим доглядом. Якщо виріб має надмірне забруднення інструмента, як внутрішнє, так і зовнішнє, іржавий.
3. Продавець залишає за собою право відмовити в гарантійному обслуговуванні, якщо будуть відсутні вищеназвані документи та/або якщо інформація в них буде неповною, нерозбірливою чи супереч-ливою. Гарантія не дійсна, якщо заводський/серійний номер на виробі видалений, стертий, змінений чи нерозбірливий та його неможливо встановити.
4. Гарантія включає виконання ремонтних робіт та заміну дефектних частин, але не поширюється на поломки, що викликані наступними причинами:
- наявність хімічних таабо механічних пошкоджень (в тому числі випадкові пошкодження заподіяні Покупцем);
- недотримання правил збирання та експлуатації, викладених в інструкції з використання;
- використання виробу не за прямим призначенням;
- навмисні таабо помилкові дії покупця (в тому числі недбале збері-гання та транспортування, неправильне обходження з виробом, експлуатація виробу з порушенням правил та вимог безпеки);
- пошкодження чи втрата виробу, викликані непередбаченими яви-щами, стихійними явищами, в тому числі внаслідок нездоланих сил (пожежа, блискавка, повінь та інші природні явища), а також внаслідок коливань напруги в електромережі та іншими причинами, що знаходяться поза межами контролю виробника);
- потрапляння всередину виробу рідини та інших сторонніх пред-метів будь-якого походження (в тому числі комах та гризунів);
- наявність слідів стороннього втручання (ремонт, налагод-ження і т.д.) або виконання ремонтів в інших Сервісних Центрах;
- експлуатація виробу в промислових, комунальних або профе-сійних цілях (тобто не приватних побутових цілях) або в умовах, для яких виріб не призначений.
5. Умови гарантії не передбачають безоплатні чищення виробу та деталей перед ремонтом, а також періодичне обслуговування, діагностику, ремонт чи заміну запасних частин в зв’язку з їх природ-ним зносом або попаданням сторонніх предметів в частини насоса, що труться, а також в зв’язку із природнім зносом пильного ланцюга, пильної шини, ведучої зірочки, ріжучих частин кущорізів, газоно-косарок, головок триммерів, мотокос, елементів натягу та кріплення ріжучих частин. Ремонт виробу із заміною цих частин може здійсню-ватись за бажанням Покупця за додаткову плату.
6. Не відносяться до гарантійних випадків:
- усунення пошкоджень лакофарбового покриття, що сталося в ході природного зносу;
- заміна частин, що швидко зношуються (природне зношення);
- стартерні вузли бензинової мототехніки.
7. Для двигунів внутрішнього згоряння діють окремі гарантійні зобо-в’язання відповідного виробника двигунів. Детальна інформація щодо умов гарантії на двигуни внутрішнього згоряння викладена в інструкції по експлуатації до відповідного двигуна.
8. Якщо пошкодження є результатом несвоєчасного проведення технічного обслуговування (заміна фільтрів, змащення, ременів і т.п.). Якщо має місце використання паливномастильних матеріалів, не передбачених “Інструкцією з експлуатації” на виріб, застосування неочищеного палива, бензину з домішками дизельного, використання бензину з октановим числом яке не відповідає вимогам інструкції з експлуатації, так як це призводить до утворення задирок на поршні та циліндрі двигуна.
9. Якщо має місце парегрів або недотримання вимог якості пального, які спричинили ушкодження поршньової групи (безумовними ознаками цього є:залягання поршньового кільця іабо подряпини і потертість на внутрішній поверхні циліндра і поршня, ушкодження або оплавлення опоних підшипників шатуна і поршньового пальця).
10. Гарантія не поширюється на мастило, гумові амортизатори й ущільнювачі, повітряний і масляний фільтри, щітки, приводні ремені, шланги та насадки, що разом називаються “елементи, які швидко зношуються”.
11. Гарантія не поширюється на витратні приладдя та матеріали - гумові амортизатори й ущільнювачі, фільтри, шини бензопил, приводні ремені, пильні стрічки та ланцюги, ведучі зірочки, хробаковий привід стартера і масляного насосу, шнур стартера, стрічку гальма ланцюга, важіль повітряного заслону, пружина зчеплення, поршньове кільце, ріжучі головки та їх елементи, тяги і кріплення, свічки запалювання.

Заздалегідь попереджаємо Вас і просимо зрозуміти, що іноді ремонт здійснюється в більш тривалий термін у зв’язку з обмеженнями щодо ввозу запасних частин або інших непередбачених обставин, пов’язаних з їх імпортом.