Информацiя

Про нас

Домотехнік – це магазин садової техніки, електро та бензоінструменту у місті Луцьк. 

Протягом 8 років ми працюємо для будівельників, монтажників, власників садових центрів і розсадників, дачовласників та домашніх майстрів. У нас ви зможете наживо роздивитися усю продукцію, спробувати який шуруповерт зручніше лежить в руці, або як працюють перфоратори різних брендів, порівняти мотокультиватори чи газонокосарки різних типів. Всього в магазині розміщено кількасот товарів, що розташовані на стендах трьох виставкових залів.

У залі професійного інструменту ви побачите бренди Bosch, Husqvarna, Makita та DeWolt. У залі побутового класу – інструменти компаній Дніпро-М, Зеніт, Vitals. Також, ми виділили окремий зал суто під STIHL та VIKING.

Домотехнік – офіційний дилер усієї представленої продукції, а окрім того привілейований партнер компанії Metabo, що засвідчує сертифікат PowerPartner. Це означає, що усі інструменти на 100 % оригінальні, мають гарантію від компанії-виробника та доступні ціни.

Якщо у вас виникнуть труднощі з вибором, консультанти розпитають про ваші потреби, врахують побажання та підберуть відповідний інструмент. Працівники розкажуть усе про товар і якщо потрібно, навчать як його зібрати, як правильно запустити двигун, як з ним працювати та як проводити обслуговування. При виникненні будь-яких труднощів в експлуатації, ви зможете заїхати до нас та отримати допомогу.Коли якогось інструменту чи техніки не буде в наявності, ми замовимо товар персонально для вас та безкоштовно доставимо по Луцьку, а на окремих умовах – у будь-який куточок України.

Наша адреса: місто Луцьк, вулиця Ковельська 45 (біля Волиньавтодору).