Информацiя

Доставка та оплата

ОПЛАТА ЗАМОВЛЕННЯ

Розрахуватися за товар, придбаний у нас, Ви можете будь-яким зручним для Вас способом:

  • Готівкою з менеджером магазину. 
  • Переказати кошти на банківську карту «ПриватБанку»
  • Використати безготівковий розрахунок (комісія 6% від ціни замовлення)
  • Замовити послугу накладного платежу (тариф: 20 грн за оформлення + 2 % від суми замовлення).

Будь-які розрахунки з нашим магазином здійснюються лише у гривнях. Окрім того, наші менеджери мають право вимагати передоплату. 

Спосіб та порядок оплати, а також час та дата доставки погоджується із менеджером «Домотехніка» після оформлення замовлення на магазині.

 

ДОСТАВКА

Доставка по Луцьку та Волинській області

Доставка у межах Луцька – безкоштовна, та здійснюється власним транспортом магазину, до дверей помешкання клієнта. Вартість доставки у межах області обговорюється окремо. 

 

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється перевізником «Нова пошта». 

 

При використанні послуг служби доставки радимо виконувати такі правила:

  • При отриманні посилки не виходьте із відділення служби доставки, або не відпускайте кур’єра, поки не перевірите товар. 
  • Перевірте цілісність упаковки та відповідність усіх артикулів.
  • Перевірте сам товар на відсутність видимих пошкоджень та дефектів. 
  • Пам’ятайте: магазин «Домотехнік» страхує товар на повну вартість, а тому працівники «Нової пошти» ретельно перевіряють його, аби переконатися у відсутності пошкоджень. Якщо вони помітять дефекти, то відмовлять в оформлені, адже несуть відповідальність за його цілісність в процесі доставки.   
  • Якщо знайшли дефект, відмовляйтеся від замовлення – повністю або частково. Для цього візьміть у представника служби доставки бланк Акту прийому-передачі і детально опишіть у ньому усі пошкодження. А також зв’яжіться із нами для консультації.
  • Пам’ятайте: якщо Ви приймете пошкоджений товар без претензій, ми не зможемо прийняти Ваші скарги та зарадити ситуації. 

 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Ви маєте право оформити замовлення та доставку, отримати непошкоджений товар у робочому стані, з усіма належними документами, у повній комплектації, що буде відповідати характеристикам, вказаним на сайті, після чого повернути його та отримати свої кошти назад. 

Однак, аби уникнути «несправжніх замовлень» – коли клієнт насправді не збирається купувати товар, а лише хоче оглянути його «вживу», пройшовши процедуру оплати і доставки, ми вводимо правило, за яким клієнт сам оплачує доставку товару, туди і назад. Оформлення замовлення і доставки вимагає витрат великої кількості ресурсів, тому просимо поставитися до цього з розумінням.